Dnia 12.05.2018r. uczennica klasy IV Szkoły Podstawowej w Jasionowie Oliwia Konieczna wystąpiła w koncercie Tribute to Violetta Villas. Koncert zorganizowany przez KK Promotion odbył się w Kinie Kijów w Krakowie. Wokalistom towarzyszyła Krakowska Młoda Filharmonia pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Nad przygotowaniem muzycznym uczestników czuwała Ilona Szczepańska. Koncert prowadził aktor Tomasz Schimscheiner. Inicjatorami cyklu koncertów RE: STARS są Anna Dziedzic - melomanka i przedsiębiorczyni i dr hab. Bogusława Hubisz- Sielska, pedagog akademii Muzycznej w Krakowie, założycielka Konserwatorium Krakowskiego im. W Lutosławskiego. Cykl koncertów służy upamiętnieniu wybitnych artystów, a przede wszystkim stwarza miejsce do ambitnego zaprezentowania wokalnych talentów, przy solidnym profesjonalnym wsparciu specjalistów.

Niespełna 10-cio letnia Oliwia zaprezentowała solo ,,List do matki” oraz wystąpiła w duecie z Mają Sułdecką w piosence ,,W Lewinie koło Kudowy”.Brała również udział w wykonaniu piosenki finałowej ,, Ja jestem już taka" wspólnie z wszystkimi wokalistami oraz ,,gwiazdą wieczoru" Nataszą Urbańską. Śpiewała także w chórkach towarzyszących niektórym wykonawcom. W klimatycznej atmosferze Kina Kijów nasza uczennica wspaniale zaprezentowała swój talent wokalny. Była najmłodszą uczestniczką tego koncertu. Za swój występ otrzymała rzęsiste brawa.

Oliwię będzie można jeszcze usłyszeć w Tarnowie i Nowym Sączu, ponieważ KK Promotion organizuje trasę koncertową z kolejnymi edycjami koncertu Tribute to Violetta Villas i zaproponowano Oliwii udział w kolejnych koncertach. Oliwia swoje pierwsze kroki wokalne stawiała pod kierunkiem Pana Rafała Kuźnara. Obecnie szlifuje swoje umiejętności pod opieką Pani Moniki Brewczak prowadzącej chór Souliki i Soule w Sanoku. Oliwia bierze udział w występach chóru Soule. Wspólnie z tym zespołem uczestniczyła w nagraniu płyty ,,Uwierz Polsko”. Na co dzień jest skromną dziewczynką, która lubi śpiewać. Chętnie bierze udział w oprawie muzycznej akademii szkolnych, środowiskowych i reprezentuje szkołę w konkursach muzycznych.