plakat

I Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej 
por. Stanisława Maczka
oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918 - 1921

odbył się 23 czerwca 2019 r.

 


 Klasyfikacja zawodników

Zawodnicy biegu i NW zostali sklasyfikowani w trzech kategoriach wiekowych:

  • do 35 lat,
  • 36 - 50 lat,
  • 51 i więcej.


Nowością w tym roku była kategoria mundurowa (Siły Zbrojne RP, Policja, Państwowa Straż Pożarna, Straż Graniczna, Służba Celna, Służba Więzienna, Służba Leśna, Straż Miejska).

 


Kategoria: bieg. Trasa 13,5 km.

MIEJSCE
OPEN
IMIĘ NAZWISKO KLUB CZAS
1 M Wojciech Pelczar GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 00:53:57
2 M Mateusz Błaż KTC Krosno 00:59:08
M Robert Majecki   01:00:34
4 Norbert Jachymczyk KB MCKIS JAWORZNO 01:01:07
5 Bartek Tomkiewicz KB MOSIR Krosno 01:01:17
6 Krzysztof Wiernusz   01:02:32
7 Józef Rojek   01:02:43
8 Grzegorz Słowik OSP Korczyna/Aktywnakorczyna.pl 01:03:21
9 Szymon Szmist Athletic Zręcin 01:03:33
10 Kacper  Kuzian KKB Mosir Krosno 01:04:00
11 Zbigniew  Tomaszek WOJSKA TERYTOTIALNE 01:04:24
12 Stanisław Piszczek   01:05:22
13 Adrian Walat 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blp 01:06:38
14  K Beata Mazan   01:06:40
15 Michał Gazdowicz Brzozowski Klub Biegacza 01:07:48
16 Piotr Rajchel Brzozowski Klub Biegacza 01:08:25
17 Oskar  Olejarski Brzozowski Klub Biegacza 01:08:50
18 Bartosz Błoniarz Śmigajaceziomeczki 01:08:50
19 Franciszek Długosz NEWAG 01:09:20
20 Piotr Mazan   01:09:31
21 Mateusz  Pastuszek KTC Krosno 01:10:04
22 Grzegorz Łochański Brysie 01:10:18
23 Rafał Szmyd   01:10:54
24 Łukasz  Klimkiewicz   01:11:10
25 Dariusz Szydłak XTR-Team Rzeszów 01:11:14
26 Gabriel  Szymański    01:11:21
27 Adam Marzec I Batalion Strzelców Podhalańskich 01:11:32
28 Stanisław Górniak   01:11:34
29 Tomasz Żołnierz   01:12:15
30 Maciej Prejznar   01:12:19
31 Jerzy Haduch   01:12:24
32 Ryszard Wojtoń   01:12:43
33 Tomasz Lib   01:12:53
34 STANISŁAW BARAN Saint-Gobain SQUAD 01:13:17
35 Grzegorz Szybisty KKB Mosir Krosno 01:14:12
36 K Kinga Walania TKKF Sokół 01:14:15
37 Mariusz Kurek KB Maratończyk Dębica 01:14:26
38 K Regina Krenzel   01:14:40
39 Marcin Bobusia   01:14:52
40 Marek Fedio 5 Batalion Strzelców podhalańskich /Przemyski Klub Biegacza  01:15:40
41 Przemysław Przepióra   01:15:40
42 Tomasz Balawajder AZS AWF Kraków Masters 01:15:47
43 Krzysztof Kwaśnicki   01:16:22
44 Andrzej Wójtowicz Iskra Wróblik 01:16:34
45 Tomasz Kołodziej   01:16:37
46 Andrzej Reczkowski Athletic Zręcin 01:16:55
47 Beata Kandefer Kb "Anthletic" Zręcin 01:17:09
48 Łukasz Wojtuń   01:17:24
49 Rafał Rajchel Haczów 01:17:34
50 Jarosław Szmist   01:18:03
51 Sławek Markuszka Biegam bo lubię 01:18:05
52 Andrzej Iskrzycki   01:18:13
53 Jarosław Bobusia brak 01:18:25
54 Marcin Kurek e-automatyk Marcin Kurek 01:18:35
55 Bożena Zapołoch   01:18:47
56 Maciej Caban Victoria Dobieszyn 01:19:21
57 Marcin Kisielewicz Athletic Zręcin 01:20:30
58 Łukasz  Kubicki Kubiccy 01:20:48
59 Karolina Zuber   01:21:13
60 Dariusz Subik Athletic Zręcin 01:21:14
61 Marcin Sanocki MUKS PODKARPACIE JEDLICZE 01:21:16
62 Krzysztof Zdeb KKB Mosir Krosno 01:21:22
63 Tomasz Kaczkowski   01:21:36
64 Agata Rępalska   01:23:04
65 Franciszek Kościński Samotny Wilk 01:23:07
66 Sylwia Karaś   01:23:08
67 Katarzyna Smolik Delikatesy  FRAC  01:23:14
68 Jacek Stankiewicz   01:23:18
69 Kamil Górniak Finisz Rymanów 01:23:22
70 Krzysztof Godlewski Nowy Styl Group Running Team 01:23:36
71 Grzegorz Bożek Dzikie Życie Run Team 01:24:03
72 Jakub Kowalski   01:24:53
73 Wojciech Przewloka Saint-Gobain SQUAD 01:25:02
74 Maciej Szajna   01:25:12
75 Włodzimierz Foryś ULKS TECHNIK TRZCINICA 01:25:14
76 Grzegorz Rusin   01:25:36
77 Szymon Kaliszuk   01:25:41
78 Dawid Penar   01:25:57
79 Jacek Bednarz   01:25:57
80 Damian Kruk   01:25:58
81 Tomasz Tatrzański KKB MOSIR KROSNO DZ.Życie Run Team 01:26:10
82 Jacek Helinski Dzikie Życie Run Team 01:26:25
83 Robert Haryza Aktywny Dynów 01:26:55
84 Stanisław  Białas Lewin Biega 01:27:00
85 Łukasz Hydzik Lider Sanok 01:27:13
86 Sebastian Jakubczyk Jose 01:27:26
87 STANISŁAW SZTORC Maratończyk Dębica 01:28:58
88 Piotr  Gierlach   01:29:08
89 Zdzisław Haszto Nowosończyńska Grupa Biegowa 01:29:24
90 Łukasz Tyrawski   01:29:25
91 Robert Wardęga   01:29:26
92 Przemysław Dębiec   01:29:27
93 Piotr Długość   01:29:30
94 Tomasz Chlebek Resovia 01:29:39
95 Ewelina Data   01:31:04
96 Grzegorz Ast Amstaff Team Jedlicze 01:31:25
97 Marta Fuksa   01:32:21
98 Angelika Prajsnar   01:32:21
99 Jarosław Cieśla   01:32:47
100 Piotr Bril MUKS Podkarpacie Jedlicze 01:34:51
101 Janusz Spirała Klub Matiego Jeżowe 01:35:43
102 Halina Ćwiąkała Altheltic Zręcin 01:36:03
103 Andrzej Majchrowicz Klub Biegacza Provident 01:36:33
104 Jadwiga Szmist Athletic Zręcin 01:37:04
105 Zbigniew  Sycz TKKF Sokół Głogów Małopolski 01:37:59
106 Anna Samborska ULKS Lipinki 01:38:05
107 Zbigniew  Dejewski NO NAME 01:42:08
108 Marek Kozik   01:42:37
109 ŁUKASZ  ZAJDEL   01:42:38
110 Tomasz  Ciuła Rebellion of Free Runners 01:43:06
111 Tomasz Kochański  MUKS Podkarpacie Jedlicze  01:43:09
112 Marzenna  Majchrowicz   01:43:43
113 Julia Czerwińska   01:45:25
114 Radosław Węgrzyn   01:45:26
115 Wojciech Raus Triathlon Club Colombo 01:46:21
116 Rob Pol Noćne wołki. 01:50:05
117 Jan Folta   01:53:44
118 Mariusz Biskup MUKS Podkarpacie Jedlicze 01:55:36
119 Urszula Wąsacz   01:55:57
120 Ilona Parysz   01:57:56

 


Kategoria: nordic walking. Trasa 10 km.

MIEJSCE
OPEN
IMIĘ NAZWISKO KLUB CZAS
M Robert Janocha MUKS Podkarpacie Jedlicze 01:10:24
M Marek Sokołowski LO Rymanów / PTG "Sokół" Rymanów 01:12:49
M Witold Zych   01:14:07
4 Krzysztof Gierlasiński   01:15:34
K Erwina Wilusz PTG Sokół Rymanów 01:15:38
 K Małgorzata  Krawczyk Jest Lepiej " Częstochowa " 01:15:40
7 Zbigniew Walczak   01:18:26
8 Jan Slowik Wybiegamy w Przyszlosc 01:19:48
9 Wojciech  Bilik Samotni Wędrowcy 01:20:15
10 Jakub Krawczyk   01:21:41
11  K Justyna Terlecka   01:22:22
12 Szymon Walczak   01:27:38
13 Krzysztof  Krawczyk Jest Lepiej " Częstochowa " 01:27:41
14 Andrzej Małodobry kolbuszowski klub nordic walking 01:28:28
15 Magdalena Kaczkowska   01:28:28
16 Ewa Białas Lewin Biega 01:28:57
17 Urszula  Graboń   01:31:37
18 Małgorzata Kaliszuk   01:33:39
19 Aleksandra Trętowicz KKNW 01:38:43
20 Wioletta  Małodobry  KKNW 01:38:43
21 Beata Trętowicz KKNW 01:39:12
22 Gabriela Rysz   01:39:12
23 Ewa Dziubaszwska   01:42:50
24 Beata Pelczar   01:42:50
25 Anna Patejuk Dzikie  Życie Run Team 01:44:11
26 Mateusz Wroński MKS Limanowa 01:45:27
27 Jolanta Fabisz   01:58:03

 

szczegółowe tabele wyników z poszczególnymi kategoriami do pobrania:

 

Bieg - wyniki 2019 Pobierz

Nordic walking - wyniki 2019 Pobierz

Mundurowa - wyniki 2019 Pobierz


 Trasa biegu / marszu

Start i meta zlokalizowane będą w urokliwym Parku Dworskim w Haczowie. Trasa poprowadzi przez piękne zakątki Gminy Haczów, drogami polnymi, szutrowymi i leśnymi ścieżkami, pomiędzy Haczowem a Malinówką. Biegacze zmierzą się z dystansem 13,5 km, a zawodnicy kategorii Nordic Walking – z dystansem 10 km.

trasa biegu

Trasa biegu

trasa nordic walking

Trasa marszu nordic walking


 

 Galeria zdjęć

 


Fot. Waldemar Czado

 

 

 


 

Poniżej - zdjęcia: Marcin Staroń z 1 Batalionu Czołgów w Żurawicy

 


 

Więcej zdjęć z imprezy ---> „Rodzinny Piknik Promocji Zdrowia – biegaj i baw się”


 

Celem biegu...

...jest upamiętnienie Lotnej Kompanii Szturmowej por. Stanisława Maczka oraz Haczowskich Bohaterów Walk o Niepodległość Polski 1918 - 1921, wspólne obchodzenie XX-lecia Warsztatów Terapii Zajęciowej w Haczowie, popularyzacja kultury fizycznej i zdrowego trybu życia, a także promocja wspólnych działań na rzecz lokalnej społeczności.


Organizator zawodów

Organizatorem zawodów jest Gmina Haczów wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Wypoczynku w Haczowie, Stowarzyszeniem LGD "Ziemia Brzozowska" i Warsztatem Terapii Zajęciowej w Haczowie. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.


  Już po raz drugi w Haczowie...

Bieg jest kontynuacją Biegu Niepodległości w Haczowie.który odbył się w 2018 roku.


Regulamin biegu

Regulamin biegu 2019 Pobierz