Nazwisko i imiona Miejsce zamieszkania, informacje Liczba głosów % głosów Wybrany
Jakiel Stanisław Haczów, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI", nie należy do partii politycznej, wiek: 49, wykształcenie: wyższe 2148

69,36%

Tak
Sokołowski Robert Adam Jabłonica Polska, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej, wiek: 41, wykształcenie: wyższe 553

17,86%

Nie
Szuber Ryszard Haczów, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW, nie należy do partii politycznej, wiek: 50, wykształcenie: wyższe 396

12,79%

Nie

Kandydaci do Rady Gminy Haczów

Sołectwo Haczów (5 mandatów)
Nr listy Numer na liście Nazwisko i imiona Komitet zgłaszający Głosów ważnych toddanych na kandydata %głosów ważnych
1 1 Knurek Małgorzata Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 69

9,65%

1 2 Żurak Edward Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 106

14,83%

1 3 Rymar Stanisław Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego 43

6,01%

2 1 Fiedeń Dariusz Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 92

12,87%

2 2 Antosz Zofia Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 65

9,09%

2 3 Rozenbajgier Marek Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 159

22,24%

2 4 Sieniawski Stanisław Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 49

6,85%

2 5 Szyszlak Henryk Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 102

14,27%

4 1 Klepacki Lesław Jerzy Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 196

27,41%

5 1 Nowak Anna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 50

6,99%

5 2 Kulon Józef Marek Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 90

12,59%

5 3 Pojnar Jan Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 50

6,99%

5 4 Stepek Sławomir Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 24

3,36%

5 5 Zubik Artur Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 42

5,87%

16 1 Błaż Ryszard Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 623

87,13%

16 2 Matusz Edward Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 356

49,79%

16 3 Sieniawski Zbigniew Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 372

52,03%

16 4 Sobota Grzegorz Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 378

52,87%

16 5 Szajna Andrzej Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 420

58,74%

17 1 Ekiert Aleksandra Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 139

19,44%

17 2 Krawczyk Józef Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 74

10,35%

17 3 Pojnar Tadeusz Leon Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 56

7,83%

17 4 Tabisz Agata Maria Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 126

17,62%

17 5 Węgrzyn Lucyna Marzena Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 220

30,77%

 

Sołectwa Buków i Trześniów (3 mandaty)
Nr listy Numer na liście Nazwisko i imiona Komitet zgłaszający Głosów ważnych toddanych na kandydata %głosów ważnych
2 1 Kołodziej Agata Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 86

23,5%

5 1 Filar Justyna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 16

4,37%

5 2 Ziemiańska Renata Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 14

3,83%

5 3 Wiśniewski Wacław Jerzy Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 42

11,48%

6 1 Niezgodzki Grzegorz Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci 51

13,93%

16 1 Mróz Edward Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 191

52,19%

16 2 Wójcik Tadeusz Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 200

54,64%

16 3 Kędra Tadeusz Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 217

59,29%

21 1 Pelc Jan Komitet Wyborczy Wyborców "Buków razem" 95

25,96%

21 2 Szałajko Robert Komitet Wyborczy Wyborców "Buków razem" 74

20,22%

 

Sołectwo Jasionów (2 mandaty)
Nr listy Numer na liście Nazwisko i imiona Komitet zgłaszający Głosów ważnych toddanych na kandydata %głosów ważnych
2 1 Szajna Dariusz Sylwester Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 47

12,5%

5 1 Rozum Krzysztof Piotr Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 97

25,8%

5 2 Siwak Mariusz Kazimierz Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 46

12,23%

7 1 Filak Areniusz Adam Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 39

10,37%

7 2 Drwięga Bogusław Karol Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 14

3,72%

16 1 Kołodziej Józef Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 196

52,13%

17 1 Drwięga Lidia Maria Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 25

6,65%

17 2 Pojnar Anna Teresa Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 16

4,26%

18 1 Rąpała Antoni Józef Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś 69

18,35%

 

Sołectwo Wzdów (2 mandaty)
Nr listy Numer na liście Nazwisko i imiona Komitet zgłaszający Głosów ważnych toddanych na kandydata %głosów ważnych
16 1 Tabisz Ryszard Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 74

37,95%

16 2 Wojtoń Wiesława Zofia Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 75

38,46%

17 1 Malik Robert Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 118

60,51%

17 2 Władyka Grzegorz Józef Komitet Wyborczy Wyborców NASZA GMINA HACZÓW 45

23,08%

 

Sołectwo Malinówka (1 mandat)
Nr listy Numer na liście Nazwisko i imiona Komitet zgłaszający Głosów ważnych toddanych na kandydata %głosów ważnych
5 1 Leszek - Czubska Justyna Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 35

9,72%

16 1 Tasz Piotr Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 270

75%

19 1 Ptak Jan Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Wieś Malinówka 55

15,28%

 

Sołectwo Jabłonica Polska (2 mandaty)
Nr listy Numer na liście Nazwisko i imiona Komitet zgłaszający Głosów ważnych toddanych na kandydata %głosów ważnych
2 1 Kielar Jacek Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin 129

27,74%

5 1 Rymar Elżbieta Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 18

3,87%

5 2 Sokołowski Robert Adam Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP 173

37,2%

16 1 Podkul Antoni Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 160

34,41%

16 2 Latkiewicz Stanisław Komitet Wyborczy Wyborców "SAMORZĄDNI" 88

18,92%

20 1 Cwynar Kazimierz Komitet Wyborczy Wyborców Gospodarna Wieś 187

40,22%