24 czerwca 2015r. był dniem szczególnym w życiu wszystkich placówek oświatowych Gminy Haczów.

Tego dnia do Domu Ludowego w Jasionowie przybyli na zaproszenie p. Stanisława Jakiela – Wójta Gminy Haczów dyrektorzy, nauczyciele i najlepsi uczniowie na uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2014/2015.

Podziękowania, nagrody, dyplomy i kwiaty były wyrazem uznania ze strony władz gminy za cały rok pracy nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników administracyjnych. W tym roku oprócz nagród książkowych dla najlepszych uczniów szkół pojawiły się także nagrody pieniężne dla najlepszej klasy w każdej szkole. Wśród nagrodzonych była również drużyna koszykarek z Zespołu Szkół w Jasionowie.

O piękną oprawę artystyczną tego spotkania zadbali uczniowie z Zespołu Szkół we Wzdowie wraz opiekunami, którzy wystąpili z ciekawym montażem słowno-muzycznym. Uroczystość przebiegała w serdecznej i miłej atmosferze, czego wyrazem były podziękowania uczniów dla p. wójta i p. kierownik.

Słowa życzeń wspaniałych, udanych i bezpiecznych wakacji zakończyły to uroczyste spotkanie.

A oto nagrodzeni uczniowie

Nagrody z tytułu szczególnych osiągnięć w nauce:

Angelika Szafran – Gimnazjum w Haczowie kl. IIIa

Natalia Guzik – Gimnazjum w Haczowie kl. IIIa

Ewelina Kaniewska - Szkoła Podstawowa w ZS w Malinówce kl. VI

Urszula Kopczyk - Gimnazjum w ZS we Wzdowie kl. III

Angelika Łoza - Szkoła Podstawowa w ZS w Jasionowie kl. VI

Jan Majchrowicz – Szkoła Podstawowa w ZS w Trześniowie kl. VI

Amelia Malisz -  Szkoła Podstawowa w Haczowie kl. VIb

Krystyna Mazur - Szkoła Podstawowa w ZS we Wzdowie kl. V

Alicja Niemczyk - Gimnazjum w ZS w Trześniowie kl. III

Julia Podczaszy - Gimnazjum w Haczowie kl. IIIb

Patrycja Preisner - Szkoła Podstawowa w ZS w Malinówce kl. IV

Karolina Rajchel – Gimnazjum w ZS w Jabłonicy Polskiej kl. III

Joanna Reszka – Gimnazjum w ZS w Jabłonicy Polskiej kl. III

Natalia Wojtuń -  Szkoła Podstawowa w Haczowie kl. VIb

Katarzyna Zajdel - Gimnazjum w Haczowie kl. IIIb

 

Nagroda z tytułu szczególnych osiągnięć w sporcie:

Drużyna Dziewcząt Zespołu Szkół w Jasionowie w koszykówce: Klaudia Florek, Magdalena Siwak, Joanna Zgłobicka, Karolina Siwak, Natalia Urban, Paulina Śmietana, Sandra Przybyła, Klaudia Pelc, Nikola Omachel, Karolina Prajsnar, Emilia Filak.

Nagrodzone „Najlepsze Klasy”:

Klasa II Gimnazjum w Zespole Szkół w Jabłonicy Polskiej w składzie: Gerlach Gabriela, Inglot Katarzyna, Kasprzyk Bartosz, Lorens Kamil, Najbar Bartłomiej, Nehir Natalia, Prejsnar Łukasz, Sznajder Karol, Tomkowicz Miłosz, Wilusz Angela.

Klasa IV Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół we Wzdowie w składzie: Sebastian Adamski, Patryk Żmigrodzki, Ada Gasparec, Natalia Mędrek, Daria Krynicka, Natalia Filak, Kinga Śmietana,  Marcin Bukład, Szymon Śmietana, Mariusz Władyka, Kamil Zdybek, Zuzanna Wojtoń, Łukasz Bobis.

Klasa IVb Szkoły Podstawowej w Haczowie w składzie: Błaż Igor, Bobola Zuzanna, Boczar Mikołaj, Chojnacki Filip, Długosz Emilia, Ekiert Klaudia, Ekiert Wiktor, Frydrych Kacper, Prach Dawid, Prajsnar Kacper, Rozenbajgier Julia, Rymar Alicja, Smoleń Kamil, Szkółka Patryk, Szpiech Sara, Tasz Gabriela, Tasz Hubert, Wojtuń Maria, Wojtuń Weronika.

Klasa V Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Trześniowie w składzie: Bania Mateusz, Filak Barbara, Kielar Julia, Kielar Zofia, Krawiec Emilia, Lubas Klaudia, Masłyk Danuta, Ostrowski Michał, Pelczarska Julia, Pelczarska Karolina, Pełdiak Julita, Podsiadło Arkadiusz, Pojnar Oliwia, Potocki Adrian, Prorok Nina, Prugar Karolina, Przybyła Marcelina, Przystasz Oliwia, Rymarowicz Dominika, Stączek Albert, Tomaszewski Michał, Wójcik Łukasz.

Klasa VI Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Jasionowie w składzie: Maciej Adam, Marlena Adamska, Konrad Boczar, Emilia Duplaga, Julia Fiedeń, Izabela Filak, Wiktoria Kukulińska, Angelika Łoza, Amelia Niezgodzka, Natalia Pelc, Aleksandra Pelczar, Karolina Sajdak, Konrad Siwak, Anita Urban, Anna Zawada.

Klasa III a Gimnazjum w Haczowie w składzie: Czapor Karolina, Dyka Aleksandra, Folta Szymon, Guzik Natalia, Jaślar Wiktoria, Józefczyk Arkadiusz, Józefczyk Marlena, Kiełbasa Kamila, Małek Jarosław, Małkuch Wojciech, Menet Grzegorz, Pelc Wiktoria, Skoczyński Paweł, Sobota Radosław, Szafran Angelika, Szajna Wioletta, Szuber Dawid, Ślemp Sylwia, Śliwka Karol, Władyka Julia, Zajdel Łukasz, Ziemiańska Gabriela, Ziemiańska Gabriela.

Klasa IV Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Malinówce w składzie: Adrian Białas,  Michał Dopart, Gabriela Gazdowicz, Daria Kielar, Kinga Leczek, Julia Prajsnar, Patrycja Preisner, Gabriel Pelc, Aleksandra Ptak, Szymon Szopiak, Oliwia Szuba, Mateusz Śnieżek, Jakub Tasz.