Dnia 18 czerwca 2015r. w Soninie drużyna ,,Orlik Haczów” prowadzona przez trenera Piotra Rajchel zwyciężyła w XXXI edycji Ogólnopolskiego Turnieju piłki nożnej ,, Piłkarska Kadra Czeka”.

Organizatorem Turniejów było Powiatowe oraz Wojewódzkie Zrzeszenie LZS reprezentowane przez pana Bronisława Przyczynek oraz Józefa Krzywonos.

Drużyna ,,Orlik Haczów” w turnieju powiatowym zremisowała 1:1 z LKS Izdebki, wygrała 4:1 z Jasienicą Rosielną, a w finale pokonała „Sokół Domaradz” 2:0. W turnieju wojewódzkim w pierwszym spotkaniu podopieczni Piotra Rajchel zremisowali 1:1 z drużyną z Kamienia, a kolejne spotkania wygrali 1:0 z „Burzą Rogi” oraz 5:0 z drużyną z Jaślan. Wszystkie drużyny startujące w turnieju dostały nagrody w postaci sprzętu sportowego, a zwycięzcom wręczono puchary.

Zawodnicy wraz z trenerem pragną serdecznie podziękować Panu Wójtowi Gminy Haczów za pokrycie kosztów udziału w turniejach na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.