LKS Wilga Garwolin wygrała 31 Ogólnopolski Turniej Chłopców LZS ,,Piłkarska Kadra Czeka” im. Stanisława Tymowicza. LKS Haczów zajął 11 miejsce w Polsce.

31 Finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Chłopców LZS ,,Piłkarska Kadra Czeka” im. Stanisława Tymowicza odbył się w dniach od 07.08.2015r. do 13.08.2015r. na obiektach SOSiR w Słubicach. Na turniej zjechało się 16 reprezentacji poszczególnych województw. Turniej odbywał się pod honorowym patronatem Ambasady Republiki Argentyńskiej, Ambasady Królestwa Belgii, Ambasady Republiki Czeskiej, Ambasady Republiki Francuskiej i Ambasady Federalnej Niemiec. Organizatorem turnieju było Krajowe Zrzeszenie LZS i Lubuskie Zrzeszenie LZS w Gorzowie Wlkp. Drużyna Wilga Garwolin wygrała 31 Turniej ,,Piłkarska Kadra Czeka „ pokonując w finale KS ,,Polonia” Środa Wlkp. (woj. Wielkopolskie) 3:1.

LKS Haczów w meczach eliminacyjnych przegrał 1:2 z drużyną LKS ,,Rawys” Raciąż (woj. kujawsko-pomorskie), 0:6 z drużyną Wilga Garwolin, i zwyciężył 4:1 z MKS ,,Olimp – Pogoń Staszów (woj. świętokrzyskie). Zdobycie 11 miejsca w Finale Centralnym to olbrzymi sukces naszej drużyny. Wróciliśmy z turnieju z pełnym bagażem doświadczeń, które zaprezentują w osiągnięciu dalszych sukcesów.

LKS Haczów wystąpił w składzie : Gabriel Kobylak, Dominik Wojtowicz, Prach Łukasz, Dawid Adamczak, Kułak Mateusz, Bartosz Kasprzyk, Michał Kaczor, Artur Wojtoń, Dawid Wójcik, Tomasz Balawajder, Filip Rozum, Artur Hebda, Kamil Ekiert, Mateusz Antosz, Dominik Błaż, Szymon Błaż. Trener Rajchel Piotr.

Zawodnicy wraz z trenerem składają ogromne podziękowania Staroście Brzozowskiemu Panu Zygmuntowi Błaż oraz Wójtowi Gminy Haczów Panu Stanisławowi Jakiel  za sfinansowanie kosztów transportu na Finał Centralny ,,Piłkarska Kadra Czeka” w Słubicach. Podziękowania kierujemy również do przewodniczącego PZ LZS Pana Józefa Krzywonos oraz Pana Bronisława Przyczynek za okazałą pomoc oraz dołożeniu wszelkich starań w wyjazd naszej drużyny na mistrzostwa.