W dniu 23 maja 2015r. w sali Domu Ludowego w Malinówce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca oraz Dnia Dziecka.

O godz. 13:00 wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego ze swoim programem pt. „Kwiaty dla Mamy”. Następnie uczniowie kl. I-III recytowali wiersze J. Brzechwy, wiersze o mamie i tacie oraz wiersze - życzenia. Program urozmaiciły piosenki w wykonaniu kl. I i II oraz uczestniczek Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki w Miejscu Piastowym, taniec Macarena w wykonaniu dziewczynek z kl. I-III i taniec Break Dance ( dziewcząta z kl. V-VI).

Po zakończeniu części artystycznej był poczęstunek dla rodziców, lody dla dzieci i zabawy taneczne z Agencją Artystyczną „Fiku – Miku” z Rzeszowa. Całe rodziny bawiły się świetnie m. in. w „pociąg”, przeciąganie liny, bitwę na kule gazetowe, „kaczuchy”. W zabawach wzięło udział również Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół w Malinówce. Na końcu chłopcy otrzymywali balonowe miecze, a dziewczynki mogły pomalować sobie twarz. Miało miejsce również losowanie nagród dla dzieci (radioodtwarzacz i tablety), ufundowanych przez Radę Rodziców w Malinówce. Organizację tej wspaniałej imprezy dofinansowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Haczowie.