19 czerwca br. o godz. 15:00 przy budynku Domu Ludowego w Trześniowie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół w Trześniowie we współpracy z Radą Pedagogiczną.

Impreza miała na celu integrację wszystkich pokoleń we wspólnej zabawie. Uświetnił ją koncert orkiestry strażackiej funkcjonującej przy jednostce OSP w Trześniowie. Następnie uczniowie Zespołu Szkół w Trześniowie zaprezentowali się w programie muzyczno – taneczno – literackim i sportowym, w którym z całego serca podziękowali swym najbliższym za trud wychowania miłość i oddanie. Z kolei odbył się pokaz ratownictwa  medycznego w wykonaniu dziewcząt z klasy II i III gimnazjum we współpracy ze strażakami – ratownikami z miejscowej jednostki OSP. W dalszej kolejności odbywały się rodzinne konkursy rekreacyjno – sportowe przygotowane przez nauczycielkę wychowania fizycznego Panią Paulinę Szurlej.

Impreza zakończyła się wspólną dyskoteką. W czasie pikniku można było skorzystać z wielu towarzyszących mu atrakcji. Uczestnicy wrócili do domów pełni miłych i niezapomnianych wrażeń.