Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół we Wzdowie uzyskała w bieżącym roku szkolnym tytuł „Szkoły przyjaznej utalentowanym uczniom”, który jest przyznawany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewodę Podkarpackiego.

Uroczysta gala odbyła się w dniu 7 czerwca 2017r. w auli Instytutu Teologiczno–Pastoralnego w Rzeszowie. Podczas tej uroczystości dyrektor szkoły Andrzej Mazur odebrał z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart i Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch certyfikat „Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom”.

Certyfikat ten potwierdza wyróżniające się warunki stworzone uczniom przez naszą szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych.

W roku szkolnym  2016/2017 tytuł laureata z języka angielskiego zdobyła Amelia Leśniak, uczennica klasy V. Z kolei tytuł finalisty z języka angielskiego uzyskała Natalia Mędrek, uczennica klasy VI. Opiekunem dydaktycznym obydwu uczennic była mgr Lidia Gorczyca.

Serdecznie gratulujemy Amelii i Natalii ogromnego sukcesu. Nasze gratulacje składamy również rodzicom obydwu uczennic oraz nauczycielce, która je przygotowywała do tego konkursu. Życzymy również dalszych sukcesów.

certyfikat