Szkoła Podstawowa w Haczowie otrzymała tytuł: „SZKOŁY PRZYJAZNEJ UTALENTOWANYM UCZNIOM”. Stosowny certyfikat z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart i Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch odebrał dyrektor szkoły Grzegorz Sobota podczas uroczystej gali podsumowującej konkursy przedmiotowe organizowane przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Uroczystość odbyła się w dniu 7 czerwca 2017r. w auli Instytutu Teologiczno – Pastoralnego im. św. Józefa Sebastiana w Rzeszowie. Podczas tej gali uhonorowano uczniów – laureatów, nauczycieli, rodziców i dyrektorów szkół, którzy osiągnęli w tych prestiżowych konkursach najwyższe sukcesy.

Szkoła Podstawowa w Haczowie otrzymała to wyróżnienie za zdobycie 2 tytułów laureatów i jednego tytułu finalisty. Tytuły laureatów z języka polskiego otrzymały podopieczne Pani Lucyny Węgrzyn – Karolina Kaczkowska z kl. V b i Zuzanna Bobola z kl. VI b, natomiast tytuł finalisty z historii otrzymał podopieczny Pani Marzeny Foryt – Kacper Omachel z kl. VI a.

Sukcesy uczniów i nauczycieli to oprócz ich zdolności efekt całorocznej wytężonej pracy podczas dodatkowych zajęć w czasie pozalekcyjnym i w wolne soboty, gdzie dzieci  po okiem swoich pań zdobywały wiadomości i umiejętności znacznie wykraczające poza obowiązujący program nauczania.

Składamy serdeczne gratulacje uczniom ich rodzicom oraz paniom nauczycielkom.

dyplom