„Talent jest darem uniwersalnym
ale potrzeba wielkiej odwagi, żeby go wykorzystać.
Nie bój się być najlepsza!”
(Paulo Coelho)

Przesłanie Paolo Coelho, że dzięki ciężkiej pracy można sięgać nawet po najwyższe cele, jest ważne dla wszystkich utalentowanych uczniów naszej szkoły.

Jedną z takich uczennic jest Oliwia Konieczna uczęszczająca do klasy IV Szkoły Podstawowej w Jasionowie, która pracuje nad rozwijaniem talentu wokalnego pod kierunkiem Pani dr Moniki Brewczak. Oliwia jest członkinią Zespołu Dziecięcego ,,Souliki” i gościnnie występuje z Zespołem Wokalnym ,,Soul” z Sanoka.

Jej praca i wysiłek już zaowocowały sukcesami.

W eliminacjach wojewódzkich II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej w Rzeszowie, w kategorii: Dzieci –Soliści, zajęła I miejsce. Otrzymała również wyróżnienie za wykonanie piosenki regionalnej ,, Egzekucja w Markowej”. W eliminacjach ogólnopolskich tego festiwalu w Krakowie zajęła II miejsce.

12 listopada 2017 roku wystąpiła w Koncercie Galowym Laureatów II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza ,,Kima” w Filharmonii Krakowskiej. 19 listopada odbył się w Domu Kultury w Sanoku koncert Zespołu Wokalnego ,,Soul” połączony z promocją płyty. Oliwia uczestniczyła w nagraniu płyty i występowała w tym koncercie. Na gali w Sanoku, uczennica naszej szkoły, od Burmistrza Sanoka za osiągnięcia wokalne otrzymała ,,List Gratulacyjny”.

Serdecznie gratulujemy Oliwii i Jej Rodzicom !!!