W dniu 18 grudnia br. w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie zostały zorganizowane warsztaty dla rodziców, których celem była nauka techniki plastycznej decoupage zastosowanej w połączeniu z innymi technikami do wykonania bombek bożonarodzeniowych. Prowadziła je nauczycielka przedszkola Florentyna Kucharska.

Rodzice otrzymali niezbędne do wykonania prac materiały. Prowadząca zaprezentowała im również przykładową bombkę wykonaną tą techniką, omawiając jednocześnie sposób jej wykonania. Przez cały czas instruowała rodziców, pomagając tym, którzy oczekiwali wsparcia.

Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem, o czym świadczy fakt, że uczestniczyło w nich ponad 20 osób. Efektem dwugodzinnej pracy były piękne bombki i wykonane w tym czasie przez dzieci łańcuchy, które każdy z rodziców zabrał do domu. Wypowiedzi niektórych uczestników świadczą o zainteresowaniu tego typu zajęciami. Już teraz planujemy podobne warsztaty przed Świętami Wielkiej Nocy.

Prowadząca składa serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Lucynie Zgłobickiej za pomoc organizacyjną, Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, Wychowawczyni grupy oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zajęć.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów.
Florentyna Kucharska