24 stycznia naszą Szkołę Podstawową w Jasionowie odwiedziło dwoje sympatycznych, młodych ludzi: Dominka Kędra i Romek Zarebczan. Przywieźli podziękowania za udział w zbiórce zabawek, bajek, kolorowanek, kredek i wielu innych rzeczy dla chorych dzieci. Nasza szkoła wsparła inicjatywę Oli Wilk, byłej pacjentki Oddziału Onkologicznego w Szpitalu Uniwersyteckim w Prokocimiu. Ola szczęśliwie pokonała chorobę i przyrzekła sobie, że będzie pomagać cierpiącym dzieciom. W tym pięknym przedsięwzięciu wspierają ją Katarzyna Kędra- była uczennica naszej szkoły oraz jej córka Dominika ze swoim chłopakiem Romkiem.

Ta piękna akcja trwa już kilka lat. My wzięliśmy w niej udział po raz pierwszy, ale przyrzekliśmy, że będziemy ją wspierać co roku. Cieszymy się, że nasze prezenty i upominki pozwoliły dzieciom chociaż na chwilę zapomnieć o swojej chorobie i bólu.

Warto pomagać …