Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Mimo, iż styczeń jest zimowym miesiącem, pełnych chłodnych dni, są takie dwa dni, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Wnukowie w ten szczególny czas mogą okazać swój szacunek. Dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości - to Święto Babci i Dziadka.

Dnia 27 stycznia 2018 r., w GOKiW odbyła się ta wspaniała uroczystość, która na stałe wpisana jest w repertuar imprez Naszego Przedszkola.

Na początku imprezy wszystkich gości przywitała Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Haczowie - pani Lucyna Zgłobicka. Następnie miał miejsce program artystyczny. Wystąpiły przedszkolaki z pięciu grup:

I ,,Kaczuszki"
II ,,Pszczółki"
III ,,Żabki"
IV ,,Mądre sówki"
V ,,Ufoludki"

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a zgromadzeni na widowni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Frekwencja, jak co roku dopisała. Dzieci obdarowały również swoich ukochanych dziadków i babcie laurkami i zaśpiewały głośno ,,100 lat".

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Następnie wspaniałych gości zaproszono na przyjęcie, które z wielkim zaangażowaniem przygotowała Rada Rodziców.