Jak co roku, w Domu Ludowym we Wzdowie została zorganizowana zabawa karnawałowa. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Szczególnie młodsi uczniowie bardzo czekają na to wydarzenie. Atrakcji jest przecież bardzo dużo: tańce, ciekawe stroje, poczęstunek.

Impreza odbyła się 27.01.2018 r. i składała się z trzech części. Zanim rozpoczęły się tańce, uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Lidii Gorczycy oraz p. Marzeny Mazur- Szpak przedstawili baśń według Hansa Chrystiana Andersena pt. „Królowa Śniegu”. Oczami wyobraźni przenieśli nas w niezwykły świat przyjaźni mającej moc skruszyć nawet najtwardszy lód oziębłości. Po występach rozpoczęła się zabawa dla dzieci i młodzieży. Ostatnią częścią była zabawa karnawałowa dla osób dorosłych.

Dziękujemy Radzie Rodziców i rodzicom za przygotowanie i zorganizowanie zabawy karnawałowej. Wspólna praca rodziców, dzieci i nauczycieli sprawiła, że takie wydarzenie z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich.

Lidia Gorczyca