W dniu 12.06.2018r., dyrektor naszej szkoły – Pan Andrzej Mazur odebrał z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch, tytuł „SZKOŁA PRZYJAZNA UTALENTOWANYM UCZNIOM”. To już drugi taki certyfikat, który zawdzięczamy pracy naszych uczniów oraz nauczycieli, którzy przygotowywali do konkursów przedmiotowych.

W tym roku w naszej szkole tytuł laureata konkursu przedmiotowego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, zdobyła:

  • Natalia Mędrek- język angielski, opiekun mgr Lidia Gorczyca

Zaś tytuł finalisty uzyskały:

  • Anna Styszko- język angielski, opiekun mgr Lidia Gorczyca
  • Krystyna Mazur- język polski, opiekun mgr Magdalena Kopczyk

Certyfikat „Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom” potwierdza wyróżniające się warunki stworzone uczniom przez naszą szkołę w dziedzinie rozwijania zdolności i osiągania sukcesów w konkursach przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Gratulujemy uczennicom i ich nauczycielkom oraz życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym!