Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego ich święto uczciliśmy w szczególny sposób!

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. 01.02.2020 w Domu Ludowym w Malinówce odbyła się uroczystość z okazji ich święta. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Spotkanie otwarła Pani Dyrektor Iwona Pelczarska, witając przybyłych gości. W pięknie udekorowanej sali uczniowie klas: ‘0’, I, II i III, przygotowani przez swoich wychowawców, Panie: A. Kwolek, J. Kielar, M. Rachwał, B. Krauz, zaprezentowali program artystyczny o tematyce ludowej. Ubrani w piękne ludowe stroje, przedstawili bardzo dobrze przygotowany układ choreograficzny oraz śpiewali tradycyjne polskie, ludowe pieśni
i przyśpiewki. Po spektaklu, w Domu Ludowym pojawił się funkcjonariusz Policji Haczów, Pan M. Kaczor, który przekazał informacje w ramach programu profilaktycznego „Bezpieczny Senior”.

Doskonałą oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny „Powiedz TAK” który bawił seniorów do późnych godzin wieczornych.

Szczególne podziękowania należy skierować do Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Malinówce, która bardzo zaangażowała się w to przedsięwzięcie. Przygotowała obiad i smakowity poczęstunek dla zaproszonych gości.

Organizacja spotkania nie byłaby możliwa bez wsparcia finansowego Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Spółki Leśnej wsi Malinówka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia dzięki uprzejmości Pana Daniela Szmyda.

Nauczyciele SP w Malinówce