W dniu 02.02.2020 r. w Domu Ludowym w Malinówce odbyła się Zabawa Choinkowa dla uczniów Szkoły Podstawowej.

Zabawę uświetniły występy uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas: ‘0’, I, II i III, przygotowani przez swoich wychowawców, Panie: Annę Kwolek, Jolantę Kielar, Marię Rachwał, Bogusławę Krauz, zaprezentowali program artystyczny w tematyce ludowej. Ubrani w piękne ludowe stroje, przedstawili bardzo dobrze przygotowany układ choreograficzny oraz śpiewali tradycyjne polskie, ludowe pieśni i przyśpiewki.

W części artystycznej, wzięli również udział uczniowie klasy VI, wraz z wychowawcą: Panią Anetą Opalińską, w przedstawieniu, pt. „Zamieszanie w świecie bajek”. W humorystyczny sposób zaprezentowali historię „Kopciuszka”, w towarzystwie postaci z innych bajek, tańcząc, śpiewając i prezentując swoje role.

Dużą atrakcją zabawy były, między innymi: malowanie twarzy, efekty specjalne: bańki mydlane, dym oraz konkurs na króla i królową balu.

Doskonałą oprawę muzyczną zapewnił zespół muzyczny „ Powiedz TAK” który bawił uczniów, organizując różne zabawy. Humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom.

Składamy ogromne podziękowanie dla Rady Rodziców, jak również wszystkim, którzy mieli swój udział w organizacji i przebiegu Zabawy Choinkowej.

Chociaż wszyscy uczestnicy doskonale się bawili i humor wszystkim dopisywał, to w okolicach godziny wieczorowej wesołej zabawy nastał kres. Kolejny karnawał ponownie za rok!

Iwona Pelczarska