KONKURS PLASTYCZNY: „Kim będę, gdy dorosnę?”

W ramach rozwijania preorientacji zawodowych 22.02.2021 r. ogłoszony został Konkurs Plastyczny „Kim będę, gdy dorosnę?” dla dzieci z grupy „Ufoludków”, „Mądrych Sówek” z Przedszkola w Haczowie oraz z grupy „Krasnoludków” z Przedszkola w Trześniowie.

Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci zainteresowań światem społecznym i pracą zawodową ludzi różnych środowisk, dotyczącej ich przyszłości zawodowej oraz rozwijanie kreatywności, wrażliwości estetycznej i aktywności twórczej poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów plastycznych.

Konkurs trwał do 05.03.2021 r. Ostatecznie wyróżniono 15 prac, które wystawione zostały na tablicy w Przedszkolu w Trześniowie. Wśród wyróżnionych prac dzieci przedstawiły takie zawody jak: archeolog, ornitolog, kucharka, weterynarz, strażak, muzyk, malarka, mechanik samochodowy, opiekun koni, florystka, kosmetyczka, fryzjerka.

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe Dyplomy oraz nagrody niespodzianki.

Rozdanie nagród odbyło się 19.03.2021 r. w Przedszkolu w Trześniowie, a dla dzieci z Haczowa nagrody odebrała Pani Aneta Gruszka, która była koordynatorem w realizacji tego konkursu.

Organizatorem była Pani Dorota Frydrych z Przedszkola w Trześniowie.