Zebranie Wiejskie w Haczowie

Zebrania Wiejskie Haczów

12 lutego 2017 roku o godz. 9:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie odbyło się Zebranie Wiejskie, w którym oprócz władz Gminy Haczów w osobie Wójta Gminy Pana Stanisława Jakiela udział wzięli Starosta Powiatu Brzozowskiego Pan Zygmunt Błaż, Radni Rady Gminy Haczów, Sołtys Wsi Haczów P...

Czytaj dalej...

VI gimnazjalny konkurs piosenki obcojęzycznej - sukces gimnazjalistów z Trześniowa

edukacja kultura Trześniów

W sobotę 11 lutego 2017 r. odbył się VI gimnazjalny konkurs piosenki obcojęzycznej w Grabownicy Starzeńskiej. Grupa uczniów z gimnazjum z Trześniowa, tworząca 5-osobowy zespół zajęła I miejsce (kategoria zespół).

Uczniowie w składzie: Jolanta Ryba, Paulina Wojtuń, Jakub Pelc, Maciej Kołodziej or...

Czytaj dalej...

VI GIMNAZJALNY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ w Grabownicy Starzeńskiej - II miejsce uczennic z Jasionowa

Jasionów edukacja kultura

Dnia 11 lutego 2017 roku w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej odbył się VI Gimnazjalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Nasz zespół, w składzie:

  • Julia Fiedeń,
  • Emila Duplaga,
  • Anna Zawada,
  • Aleksandra Pelczar,
  • Anita Urban

zajął drugie miejsce. Dziewczyny zaśpiewały w języku niemieckim u...

Czytaj dalej...

„Kometa” na Zabawie Choinkowej w Haczowie

kultura Haczów

Dziecięcy Zespół Taneczny „Kometa” działający przy Gminnym Ośrodku Kultury i Wypoczynku w Haczowie prowadzony przez instruktora Urszulę Marchewkę, uświetnił swoim występem zabawę choinkową zorganizowaną 4 lutego 2017r. przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Haczowie.

Dwie grupy taneczne zapre...

Czytaj dalej...

Poprawa warunków edukacyjnych oraz likwidacja barier architektonicznych w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie w miejscowościach Haczów i Trześniów

Haczów Trześniów projekt_ue

Gmina Haczów realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Poprawa warunków edukacyjnych oraz likwidacja barier architektonicznych w Przedszkolu Samorządowym w Haczowie w miejscowościach Haczów i Trześniów”.

Celem projektu jest: poprawa stanu i dostę...

Czytaj dalej...

Wyposażenie w nowoczesny sprzęt ICT i materiały dydaktyczne pracowni informatycznych w placówkach oświatowych Gminy Haczów.

projekt_ue

Gmina Haczów realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wyposażenie w nowoczesny sprzęt ICT i materiały dydaktyczne pracowni informatycznych w placówkach oświatowych Gminy Haczów.”

Celem projektu jest: zapewnienie wysokiej jakość i efektywności kształce...

Czytaj dalej...