Dobiegła końca tegoroczna, czwarta edycja konkursu na najpiękniejszy ogród i balkon w gminie Haczów.

Cieszymy się, że mieszkańcy wkładają tak wiele wysiłku, by z roku na rok piękniała nasza gmina i że pozwalają nam już po raz kolejny zajrzeć w zakamarki swoich ogrodów, byśmy mogli docenić ich starania...

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości aranżacji ogrodów zgłoszonych do konkursu. Każdy z ogrodów to unikatowe dzieło sztuki, jednak forma konkursu wymaga poddania ich ocenie. My pozostawiliśmy ocenę, podobnie jak w poprzednich latach, internautom.

Z każdego adresu można było oddać po jednym głosie, oceniając każdy z ogrodów w skali 1-10. Głosowanie trwało od 1 do 15 sierpnia.

Najwyższą ocenę uzyskał ogród Pani Kazimiery Czubskiej z Malinówki. Laureatce tegorocznego konkursu serdecznie gratulujemy!

Drugie miejsce – Pani Agnieszki Czubskiej z Malinówki. Trzecie miejsce, zgodnie z oceną internautów, zajął ogród Pani Aldony Kukulińkiej z Jasionowa. Wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu zdobyła Pani Łucja Czubska z Malinówki.

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w tegorocznym konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Wójta Gminy Haczów oraz Spółdzielnię Ogrodniczo – Pszczelarską SOPEX a właściciele trzech najwyżej ocenionych ogrodów – również pamiątkowe statuetki wykonane przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Haczowie. Wręczenie nagród odbyło się podczas VIII sesji Rady Gminy Haczów. Tegoroczne ogrody możecie Państwo obejrzeć poniżej.

Logo SOPEX


Ogród Pani Kazimiery Czubskiej z Malinówki

8.0(664 głosów)

Ogród Pani Agnieszki Czubskiej z Malinówki

7.0(593 głosów)

Ogród Pani Aldony Kukulińkiej z Jasionowa

5.5(522 głosów)

Ogród Pani Łucji Czubskiej z Malinówki

4.1(341 głosów)