W niedzielę, 19 lutego 2023 roku w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Haczowie ze swoim recitalem kabaretowym wystąpił Pan Artur Andrus.

Artysta koncertował w towarzystwie 4 wybitnych muzyków: Łukasza Borowieckiego (bas, akordeon), Wojciecha Steca(piano, gitara), Łukasza Poprawskiego (saksofon, klarnet) i Pawła Żejmo (perkusja).

Był to kulturalny wieczór na najwyższym poziomie, wypełniony klimatyczną muzyką, przepełniony humorem, przeplatany zabawnymi komentarzami i anegdotami a wszystko to okraszone charakterystycznym dla Pana Artura kwiecistym językiem i autorskim tomikiem poezji. Publiczność, tłumnie zgromadzona w sali widowiskowej, mogła usłyszeć znane i lubiane utwory, będące niekwestionowanymi hitami piosenki kabaretowej.

Za swój koncert, artyści zebrali od haczowskiej publiczności owacje na stojąco. Na zakończenie Wójt Gminy Haczów Pan Stanisław Jakiel złożył na ręce Pana Artura Andrusa, podziękowania za przyjęcie zaproszenia i wspaniały koncert na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Haczowie. Gratulował i życzył dalszych sukcesów, inspiracji do działalności artystycznej oraz nowych wyzwań, które w przyszłości przyniosą satysfakcję i radość.

Maria Rygiel
Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
i Wypoczynku w Haczowie

Zdjęcia: archiwum GOKiW