plakat

Orlen dla strażaków

Zarząd Fundacji ORLEN rozstrzygnął tegoroczną edycję programu "ORLEN dla strażaków'' . po analizie ponad 3300 wniosków darowiznę otrzymało 375 jednostek #PSP jaki i #OSP.

👩‍🚒🚒🚨🚒 W tym roku to także nasza jednostka znalazła się na liście tych 375 które otrzymały wsparcie. Przyznane środki to nie tylko zakup nowoczesnego sprzętu, to również inwestycja w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców naszej miejscowości i Gmina Haczów.

Koniec roku to dobre wieści. Zakupiony agregat prądotwórczy trójfazowy Honda EAT 7000 jest już w naszej jednostce, gotowy do pracy.

eat7000

orlen-fundacjaJeszcze raz składamy serdeczne podziękowanie Fundacji za okazane wsparcie. Wielkie podziękowania kierujemy także do Piotra Uruskiego Posła na Sejm RP, który od lat docenia ciężką pracę strażaków jak również do wicestarosty brzozowskiego Jacka Adamskiego za wszelkie wsparcie dla naszej jednostki.

Gratulujemy również innym jednostkom z powiatu brzozowskiego, które także uzyskały dofinansowanie w tegorocznej edycji. 👩‍🚒🚒🚒