Podkarpacki Bibliotekarz Roku 2022 !

Wójt Gminy Haczów Stanisław Jakiel wraz z Skarbnikiem Gminy Aneta Majewską i Sekretarzem Piotrem Rostkiem wręczyli Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Haczowie Grażynie Serafin gratulacje w związku z otrzymaniem tytułu Podkarpackiego Bibliotekarza Roku 2022. Wyłonienie Laureata odbyło się podczas tajnego głosowania Kapituły Okręgu Podkarpackiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Wójt przekazał słowa uznania za wysiłki i oddanie pracy w bibliotece, wyjątkowe zaangażowanie, profesjonalizm i pasję w pracy z książkami i czytelnikami oraz podziękował za krzewienie kultury i edukacji, rozwoju intelektualnego i kulturalnego społeczeństwa.

„Cieszę się, że jest Pani częścią naszej społeczności bibliotecznej i dziękuję za Pani wspaniałe i wartościowe działania na rzecz czytelnictwa i kultury” - dodał.

Jako laureat Okręgu Podkarpackiego SBP, Grażyna Serafin będzie reprezentowała nas w ogólnopolskim konkursie na Bibliotekarza Roku 2022. Życzymy powodzenia i osiągania dalszych sukcesów zawodowych.