Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach najmłodszych uczniów niepokój i pytanie: czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszej szkoły? Jednak mu się udało! Jego wizyta sprawiła ogromną radość nie tylko dzieciom, ale również nauczycielom. Uczniowie klas 0 - VIII dostali słodkie prezenty, ale słodkości to nie jedyne niespodzianki, które czekały na naszych uczniów. W klasach I-III zaprezentowano prezentację pt.: „Prezent na Mikołaja – BEZPIECZEŃSTWO”, którą przygotowała p. Monika Owoc – sekretarz Rady Rodziców. Miała ona na celu przypomnienie dzieciom głównych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zasad zabawy w czasie zimy. Następną niespodzianką dla tych uczniów okazał się interaktywny konkurs wiedzy o ruchu drogowym, przygotowany przez p. Anetę Opalińską. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczyła Pani Dyrektor Iwona Pelczarska.
 

Wśród nagrodzonych znaleźli się:
 

  • Gabriel Wojtowicz – uczeń klasy 1,
  • Tomasz Miśko – uczeń klasy 2
  • Justyna Owoc – uczeń klasy 3.
     

Wyróżnieni dyplomami zostali natomiast uczniowie: M. Szuba, M. Kustra – klasa 1, P. Szopiak, L. Chrobak – klasa 2 i J. Szmyd, O.Moskal – klasa 3.
 

Wszystkie nagrody dla uczniów zakupiono dzięki wsparciu sponsora: Gminnej Komisji ds. Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Gminie Haczów, za co składamy serdeczne podziękowanie.
 

Wyrazy wdzięczności przesyłamy również rodzicom, w szczególności fotografowi Panu Danielowi Szmyd, który upamiętnił ten dzień na profesjonalnych zdjęciach. Jesteśmy również wdzięczni Radzie Rodziców, dzięki której zostały zakupione paczki słodkości dla każdego dziecka w naszej szkole.
 

Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków i uczniów, a niektórzy nie mogą doczekać się kolejnej wizyty Świętego Mikołaja.
 

Monika Owoc