Uśmiechnij się mamo

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki Gminny Ośrodek Kultury i Wypoczynku w Haczowie przygotował uroczystą akademię dedykowaną wszystkim mamom z okazji ich święta. Na scenie zaprezentowały się min. dzieci korzystające z oferty kulturalnej GOKiW.

Na powitanie gościnnie wystąpiła Oliwia Konieczna z Jasionowa z programem wokalnym, zaśpiewała przepięknie utwory. Blok artystyczny GOKiW rozpoczął koncert słuchaczy Ogniska Muzycznego , wystąpili: Antonina Szurlej, Wojciech Rajchel i Natalia Rychlicka .Uczniów przygotował nauczyciel muzyki Pan Michał Rymarz.

Na scenie z układami tanecznymi zaprezentowały się również dwie grupy mażoretek ARIA z piękną aranżacją; młodsza grupa kadetek i starsza grupa Juniorek, mająca w swym dorobku wiele znaczących osiągnięć artystycznych. Instruktorem grupy mażoretek działającej przy GOKiW w Haczowie jest pani Paulina Baran.

W kolorowych układach tanecznych wystąpiły dwie dziecięce grupy taneczne prowadzone przez instruktora tańca Pawła Kuligę.

W podziękowaniu za prezentacje artystyczne wszystkie dzieci otrzymały słodycze.

Uzupełnieniem dekoracji scenicznej była wystawa prezentująca portrety mam wykonane przez dzieci uczęszczających na Kółko Plastyczne w GOKiW w Haczowie. Akademię poprowadził Pan Krzysztof Błaż. Na zakończenie akademii przygotowano iluzjonistyczne show dla dzieci. Publiczność z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyła w magii prezentowanej przez iluzjonistę Przemysława Wilka.

Renata Czerwińska –GOKiW w Haczowie
dok. fot. Archiwum GOKiW w Haczowie