WOŚP 2023

W tym roku harcerze z DH "Płomyki" Haczów po raz piąty grali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Tegoroczny wynik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Haczowie i w Trześniowie to 14.739,63 zł (+już ponad 300 zł z trwających do 11 lutego aukcji Allegro) !!!!!!!
Cykl wydarzeń związanych z WOŚPem trwał w Haczowie od czwartku do niedzieli. Odbyła się dyskoteka dla uczniów Szkoły Podstawowej w Haczowie, turniej gier planszowych, maraton zumby, pokaz ratownictwa drogowego oraz międzypokoleniowy turniej piłki ręcznej. Całą niedzielę trwała zbiórka do puszek zakończona pokazem sztucznych ogni czyli Światełkiem do nieba. Na każdego darczyńcę, oprócz tradycyjnych WOŚPowych naklejek, czekały także ręcznie robione czerwone, polarowe serduszka i drewniane breloczki oraz pyszne ciasteczka upieczone przez naszych harcerzy i uczniów SP w Haczowie.

Zorganizowanie tych wszystkich wydarzeń było możliwe dzięki zaangażowaniu i współpracy wielu wspaniałych osób oraz organizacji działających na terenie Haczowa.

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, mieszkańcom Haczowa i Trześniowa, którzy okazali tak wielkie serce.

Dziękujemy również wszystkim Dobrym Aniołom, z którymi współpracowaliśmy i dzięki którym możliwe było zorganizowanie wydarzeń naszego haczowskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczególnie dziękujemy: uczniom i nauczycielom Szkoła Podstawowa w Haczowie na czele z dyrektorem p. Grzegorzem Sobotą, strażakom z OSP KSRG Haczów na czele z komendantem dh. Robertem Kaczkowskim, Stowarzyszeniu InicJaTyWy na czele z p. Michałem Dąbrowskim, państwu Annie i Jackowi Błażom, pani Bożenie Folcie, państwu Grażynie i Andrzejowi Ostafinom, instruktorowi zumby p. Pawłowi Kulidze, panu Bartoszowi Ziemiańskiemu, pani Jolancie Rolniak, Paniom z zumby i zawodnikom turnieju piłki ręcznej, pani Katarzynie Stempek i panu Mariuszowi Chrobakowi, panu Markowi Domaradzkiemu właścicielowi pizzerii "LASTORIA", proboszczom: ks. Adamowi Zarembie oraz ks. Witoldowi Szmydowi oraz Szkole Podstawowej w Trześniowie na czele z p. dyrektor Joanną Kaczor
Szczególne podziękowania kierujemy do Fundacja GraTy z Krosna

RAZEM MAMY MOC!!!

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!

pwd. Dominika Bobola
drużynowa DH "Płomyki" Haczów

Zdjęcia dzięki uprzejmości pani Anny Błaż oraz pani Anny Dąbrowskiej